ONLINE rezervace prohlídky
Hrady a zámky - Termíny prohlídek - Homepage - Kontakty - E-shop

Aktuality

Objekt: Stránka: Aktuality Datum: 26.7.2013

Tento víkend, tedy 26.7.2013 až 28.7.2013, se na hradě Kost koná 10. Čarodějnický kongres. Tato akce je určena pro milovníky tajemna, léčitelství a esoteriky.

Zítra si přijdou na své všichni milovníci italské hudby. Na zámku Karlova Koruna se koná koncert italského klavíristy Aliana Fredianiho. Nezapoměntě také poctít svou návštěvou hrabětě Oktaviána.

Pokude se chystáte do Broumova za učencem Lotrandem, čekají na vás také zítra výjimečné prohlídky broumovského benediktinského kláštera, při kterých se budete moci setkat s historickými postavami a seznámit se s největšími historickými milníky celého Broumovska.

Na zámku Kozel můžete mimo jiné také navštívit výstavu grafiky. Tato výstava je otevřená do konce října, vždy od 10:00 hodin. Nevynechejte také prohlídku se skřetem Radoušem.

Open air opera: La Traviata se koná dnes, 26. července od 20:30 hodin na zámku Loučeň. Slavná Verdiho opera v úchvatném zámeckém prostředí na scéně pod širým nebem. Vstupenky v prodeji také na infocentru zámku.

Dnes od 21:00 hodin můžete na zámku Slatiňany absolvovat večerní procházku zámkem. Čeká vás exkurze plná detailů a podrobností, na které zpravidla nezbývá při běžných prohlídkách čas.

Samozřejmě jsou pro všechny připravené prohlídky s tajemnými postavami. Neváhejte a rezervujte si Vaši prohlídku již nyní na stránkách Otevřte 13. komnatu.

Těšíme se na Vás :o)