ONLINE rezervace prohlídky
Hrady a zámky - Termíny prohlídek - Homepage - Kontakty - E-shop

Aktuality

Objekt: Stránka: Aktuality Datum: 10.4.2013

Vážení mediální přátelé,

už jste slyšeli o tom, že zámek Kozel zaměstnává průvodce, který má na svědomí několik dětských životů?

Víte, že správa hradu Grabštejn ohlásila v posledních dnech veřejně několik zjevení svaté Barbory, patronky tamní hradní kaple?

A doslechli jste se, že Bílá paní ze zámku Loučeň se snaží po svém řešit nejtvrdší následky současné ekonomické krize tím, že obzvlášť hubeným turistům rozdává ftipnou kaši?

Tyto a další senzační záhady z celkem deseti českých hradů a zámků odhalíme ve středu 10. dubna 2013 od 09.30 hodin v kostele sv. Vavřince na Petříně - Hellichova 18, Praha 1 na tiskové konferenci k prezentaci projektu Otevřte 13.komnatu - Odhalte tajemství českých hradů a zámků.

Chceme milovníkům památek nabídnout poznání servírované s tajemstvím a atraktivním příběhem, a to formou rodinné hry, vnášející na domácí trh cestovného ruchu jedinečný zážitek, který tu ještě nebyl.

Hlavním cílem tiskové konference bude také prezentace případových studií studentů Vysoké školy obchodní, o.p.s. zaměřených právě na objekty v 13. komnatě.

Přijďte se o projektu dozvědět víc na trochu netradiční tiskové konferenci, první svého druhu v Čechách a jedinou v Evropě.


Soubory ke stažení: